Uzavírka křižovatky ulic Plaská a Okounová 15. a 16. 6. 2024 - odklon linek 30 a N4

V rámci pokračujících prací opravy Plaské ulice, bude v termínu od noci ze 14. na 15. 6. 2024 do ukončení denního provozu 16. 6. 2024 zcela uzavřena křižovatka ulic Plaská a Okounová. Z tohoto důvodu budou linky 30 a N4 vedeny v rámci Bolevce po objízdných trasách, obousměrně ulicemi Na Sudech, U Velkého rybníka a K Prokopávce.

V této souvislosti budou mít obě linky přeloženy zastávky Bolevecká náves a Okounová.

Přeložené zastávky linky 30

Bolevecká náves směr Bory – přeložena do zastávkového zálivu v ulici Na sudech, cca 90 metrů od křižovatky na Bolevecké návsi.

Bolevecká náves směr Košutka – přeložena do zastávkového zálivu v ulici Na sudech, cca 100 metrů od křižovatky na Bolevecké návsi.

Okounová směr Bory – přeložena k náhradnímu nástupišti zřízenému stavbou, před křižovatkou ulic K Prokopávce a Okounová, před napojením se na stálou trasu linky.

Okounová směr Košutka – přeložena k náhradnímu nástupišti zřízenému stavbou, před křižovatkou ulic K Prokopávce a Okounová, před odbočením ze stálé trasy linky.

Přeložené zastávky linky N4

Bolevecká náves směr Bílá Hora – přeložena do zastávkového zálivu v ulici Na sudech, cca 90 metrů od křižovatky na Bolevecké návsi.

Bolevecká náves směr centrum – ZRUŠENA BEZ NÁHRADY

Okounová směr Bílá Hora – přeložena k náhradnímu nástupišti zřízenému stavbou, před křižovatkou ulic K Prokopávce a Okounová, před napojením se na stálou trasu linky.

Okounová směr Košutka – přeložena k náhradnímu nástupišti zřízenému stavbou, před křižovatkou ulic K Prokopávce a Okounová, před odbočením ze stálé trasy linky.

Rozsah provozu obou linek se nemění.

zpět ...