Navýšení manipulačního poplatku

27. 10. 2021

Vážení zákazníci,

s účinností od 1. 11. 2021 dojde k navýšení manipulačního poplatku za dobití předplatného či elektronické peněženky na přepážkách prodejních míst na 20 Kč. Poplatek je hrazen ve všech případech, kdy dobíjení není doprovázeno jinou službou, kterou nelze provést jinak než na prodejním místě (např. vydání Plzeňské karty nebo prokázání nároku na slevu).

Všichni zákazníci mají možnost dobít si Plzeňskou kartu bez jakýchkoliv poplatků přes:

  • E-shop Plzeňské karty - ten umožňuje dobít všechny druhy předplatného i elektronické peníze. Potvrdit takovou transakci lze pak velmi jednoduše přímo na terminálu ve vozech PMDP.
  • Aplikaci Virtuální karta, kdy si zákazník může pro předplatné zvolit jako identifikátor buď mobilní telefon, nebo platební kartu. Prostřednictvím Virtuální karty je nabíjení zcela on-line bez nutnosti validace nákupu ve vozech PMDP. Virtuální karta zatím nabízí předplatné pouze pro zónu 001 Plzeň.
  • Bankomaty České spořitelny, kterých je v Plzeňském kraji rozmístěno více než 70. Na nich lze dobít Plzeňskou kartu zcela bez poplatku, a to bez ohledu na banku, u které má zákazník zřízený účet.

Veškeré informace a návody naleznete na webu Plzeňské karty.

V případě dotazů pak samozřejmě můžete využít také naší infolinku na tel. čísle 371 655 600.

Všechny 3 systémy jsou velmi jednoduché, není třeba se ničeho obávat.

zpět ...