Propojení Plzeňské karty a Senior Pasu

1. 10. 2018

Za podpory Magistrátu města Plzně přinášíme nové využití Plzeňské karty pro cestující ve věku nad 55 let - propojení Plzeňské karty se Seniorem Pasem.

Senior Pas je projektem, který vznikl na podporu obyvatelstva s věkem nad 55 let. Za 8 let své existence si získal přes 300 000 členů a stále se rozrůstá. Držitelé Plzeňské karty s logem Senior Pasu mohou čerpat až 50% slevu u zapojených subjektů v celé České republice, například z oblasti zdravotnictví, lázeňství, cestování, ubytování, stravování, kultury, apod.

A jak tuto společnou kartu získat? V případě, že již zájemce Plzeňskou kartu vlastní, bude mu na kartu zdarma vydána přelepka s logem Senior Pasu, která ho bude opravňovat k čerpání výhod u zapojených partnerů. Pro získání přelepky je nutné provést registraci u Senior Pasu, tu lze provést na webových stránkách Senior Pasu nebo vyplněním registračního formuláře v papírové podobě nebo při návštěvě Zákaznických center PMDP.

Pokud zájemce držitelem Plzeňské karty není, může si o novou společnou Plzeňskou kartu + Senior Pas zažádat v Zákaznických centrech PMDP. Stačí vyplnit Žádost o Plzeňskou kartu + Senior Pas, včetně formuláře k registraci Senior Pasu, a ve stanoveném termínu si kartu v Zákaznickém centru vyzvednout, popř. si ji nechat zaslat poštou domů. Cena karty je stejná jako standardní Plzeňská karta, tedy 170 Kč, v případě seniorů nad 60 let s trvalým bydlištěm v Plzni, kteří si o Plzeňskou kartu zažádají poprvé, je cena karty pouze 80 Kč.

Více podrobností o PK + SP naleznete na webových stránkách Plzeňské karty.

zpět ...