Ruce dopraváků dětem

29. 4. 2021

V březnu jsme ve svých řadách spustili dobročinnou aukci pod názvem „Ruce dopraváků dětem“, jejíž výtěžek – přesně 23 000 Kč – jsme dnes předali paní ředitelce Dětského centra Plzeň.

Naši zaměstnanci měli dva týdny na tvorbu jakýchkoliv výrobků, které se následně s nadšením dražily. Do aukce se nám celkem dostalo 62 krásných předmětů a my si na tom ukázali nejen to, že umíme přidat ruku k dílu pro dobrou věc, ale také, že máme ruce doopravdy šikovné.

Mezi výrobky se objevila například bižuterie, háčkované plédy, dřevěná dlabaná miska, ptačí budka, ozdobné věnce, autorské knihy, domeček pro panenky, keramika, svíčky, proutěné košíky, fotoobrazy, kabelky, řada pochutin od utopenců a nakládaných sýrů přes různé domácí likéry, a mnoho dalších.

Následná aukce ukázala i naši soutěživost, která vedla ke krásné finální částce 23 000 Kč. Dětské centrum Plzeň za tuto částku pořídí pro děti rehabilitační motorický chodníček pro rozvoj zdravé chůze nejmenších dětí, televizi do společenské místnosti a oxymetr.

Výrobky zaměstnanců PMDP, které se v následné aukci dražily.   Předání výtěžku aukce Dětskému centru Plzeň

zpět ...