Ruce dopraváků dětem

16. 6. 2021

V období velkých omezení přišly dopravní podniky s projektem, který měl za cíl především odreagovat kolegy během pochmurného Covidového období, nabídnout jim trochu jinou formu vzájemné komunikace a tím i utužit a zlepšit vzájemné vztahy v rámci firemní kultury. A to vše ještě s efektem, který je více než chvályhodný a poslouží pro dobrou věc.

V dubnu tak mnoho našich kolegů ukázalo, že mají velmi šikovné ruce a dobré srdce, když se zapojili do akce „Ruce dopraváků dětem“. Během dvou týdnů naši zaměstnanci malovali, háčkovali, řezali, brousili, či jinak manuálně vyráběli a  vytvořili spoustu krásných výrobků, které se poté (opět v rámci firmy) vydražily. Jako nakupující se tak mohli připojit i méně zruční kolegové J

Projekt slavil úspěch u všech zaměstnanců, kteří se ochotně zapojili buď manuálně, nebo se bavili účastí na samotné dražbě všech vyrobených předmětů. Druhotným a neméně důležitým efektem pak byla vydražená částka, která byla předána Dětskému centru Plzeň. Dětské centrum z výtěžku projektu pořídilo pro děti rehabilitační motorický chodníček pro rozvoj zdravé chůze těch nejmenších, televizi do společenské místnosti a oxymetr.

Jsme velmi pyšní na kolegy, kteří svýma rukama vytvořili tolik krásných (nebo chutnýchJ) výrobků a určitě v budoucnu akci zopakujeme.

Je opravdu moc hezké vidět, že jsme pomohli…

Děkujeme…

7CEE23F1

zpět ...