Registrace do Newsletteru a Bleskovek

Chcete být informováni o změnách v plzeňské veřejné dopravě, aktualitách v provozu nebo o problémech na linkách MHD? Stačí když se zaregistrujete k odběru novinek (newsletteru) PMDP a bleskovek PMDP.
Newsletter vám zasíláme jednou týdně, vždy v pátek v 9:30 hodin na vaší e-mailovou adresu.

Jak se zaregistrovat k zasílání newsletteru?

Zadejte svoji e-mailovou adresu do formuláře níže a potvrďte tlačítkem OK. Na tuto adresu vám pošleme potvrzovací e-mail.

Jak odhlásit zasílání newsletteru?

V registračním e-mailu klikněte na odkaz Odhlásit odběr Newsletteru / Bleskovek . Pokud již původní registrační e-mail nemáte, nevadí - stačí jen znovu napsat vaší e-mailovou adresu do formuláře níže a registrační zprávu s odkazem vám zašleme znovu.


Co jsou Bleskovky?

Bleskovky - bleskové zprávy z dopravy, mají obvykle velmi krátkou platnost 0,5 - 2 hodiny, např. informace o zpoždění spoje v důsledky dopravní nehody na trase. Tyto zprávy vydává dispečink PMDP a jsou zasílány e-mailem okamžitě po jejich vydání! Jsou vhodné pro ty, kteří velmi často kontrolují svoji e-mailovou poštu, čtou poštu on-line na mobilním telefonu, nebo si e-maily nechávají přeposílat formou SMS na svůj mobilní telefon.

Další možností pro čtení Bleskovek je sledování našeho Twitteru nebo Facebooku.