70 výletů s PMDP

1. 7. 2011Vážení cestující,

od 1. 7. je v zákaznickém centru na Denisovo nábřeží 12 v prodeji nová publikace 70 výletů s PMDP.

Publikace „70 výletů s PMDP“, která byla vydána u příležitosti 70. výročí trolejbusů v Plzni, si klade za cíl ukázat, kolik zajímavých míst, pamětihodností i přírodních krás nás obklopuje a je vlastně na dosah. Vozy Plzeňských městských dopravních podniků svezou čtenáře-turisty do jejich blízkosti.

„Věřím, že všech 70 tipů na výlet bude zajímavých a jen si dovolím připomenout, že 70 je pro nás v letošním roce důležitým číslem. Označuje totiž i dobu, po kterou trolejbusy v Plzni vozí své cestující. Přeji všem majitelům nové publikace spoustu krásných zážitků na zajímavých výletech v okolí Plzně a věřím, že je vozy PMDP, a.s. dovezou blíže k jejich cíli,“ přeje výletníkům a majitelům nové publikace Mgr. Michal Kraus, generální ředitel PMDP, a.s.

Průvodce „70 výletů s PMDP“ obsahuje 70 samostatných karet velikosti A5, přehledné mapy, fotografie, informace o dopravě, jednoduché ikony a popisy tras, řadu přírodních zajímavostí, informace o historii Plzeňska i městské hromadné dopravy.
Vybranou kartu s výletem lze jednoduše přibalit do batohu a vydat se na cestu. Nechybí ani pozvánky na občerstvení do hospůdek a restaurací, které výletník po cestě potká.

Cena publikace je 245,- Kč.


Jiří Kohout, Vladimír Zíka


 

zpět ...