4. 1. 2019

Od ledna 2019 zavádíme nový produkt – přenosné předplatné, určené pro ty, kteří si nechtějí kupovat jednotlivé jízdenky, ale ani naplno nevyužijí vlastní předplatné.

Přenosné předplatné není vázané na konkrétní osobu, může ho využívat například více členů rodiny nebo parta přátel. V jednu chvíli na něj však samozřejmě může cestovat jen jedna osoba.

Nosičem tohoto předplatného je nový typ Plzeňské mini, která je k zakoupení na Zákaznických centrech PMDP za 200 Kč. Při pořizování není třeba zadávat osobní údaje ani vyplňovat žádné formuláře. Dobíjení je možné i přes bankomaty České spořitelny či e-shop Plzeňské karty s možností následné validace ve vozech MHD.

Přenosné předplatné je o 30 % dražší než klasické plnocenné, zlevněné varianty (např. pro studenty či důchodce) přenosné být nemohou. Ceny přenosného předplatného naleznete v aktuálním ceníku.

POZOR: Přenosným předplatným není možné se prokázat přepravní kontrole zpětně a při ztrátě Plzeňské mini není možné vrácení předplatného ani částky na elektronické peněžence!

DSC_0109

zpět ...