1. 6. 2020

Pro všechny, kteří rádi tráví volný čas v přírodě, jsme spustili na našich webových stránkách novou sekci s názvem Výlety s PMDP, kterou najdete v záložce Zábava.

Výlety, kvůli kterým není potřeba cestovat daleko za hranice Plzně a kam se dá pohodlně dostat některou z námi obsluhovaných linek, jsou rozděleny do několika sekcí. Vyberte si dle požadované vzdálenosti nebo typu – vydat se můžete například za výhledy, gastronomickými cíli nebo za poznáním. Každý výlet obsahuje několik základních údajů, jako je výchozí a koncový bod, délka trasy nebo jestli je po cestě možnost občerstvení. Následuje popis výletu, fotografie a nechybí ani přehledná mapa, na které je celá trasa vyznačena.

Pomůžete nám doplnit další výlety?

Vyrazte na svůj oblíbený výlet, jehož start i cíl musí být na některé ze zastávek MHD, udělejte cestou několik fotek, sepište celou trasu obdobně, jako je to u již zveřejněných výletů, doplňte o možnosti občerstvení, zajímavosti apod. a to vše nám pošlete přes tento formulář. Nejen, že tak přispějete k rozšíření inspirace na výlety pro ostatní, ale první tři z vás odměníme i pěknými cenami. Pokud nám přijde více stejných či podobných výletů, vybereme ty, které budou nejpoutavěji napsané či budou mít nejhezčí fotky.

IMG_1799

zpět ...