Náporové období na začátku ledna

2. 1. 2020

Naše Zákaznická centra se připravují na již tradiční lednové náporové období. Pro naše zákazníky budou samozřejmě otevřeny všechny přepážky, i přesto se však mohou tvořit fronty.

Proto doporučujeme k prodloužení předplatného či dobití elektronické peněženky využít jiné, komfortnější způsoby:

 1. E-shop Plzeňské karty, na kterém si koupíte předplatné nebo elektronické peníze, které následně zapíšete na svoji kartu buď přímo ve vozech PMDP, nebo na bankomatu České spořitelny.

  SOUTĚZ o 3 předplatné zdarma! Na začátku února vylosujeme 3 zákazníky, kteří si v průběhu ledna aktivují předplatné přes e-shop Plzeňské karty a vrátíme jim uhrazenou částku. Například za pořízení plnocenného ročního předplatného v ceně 4 006 Kč vám bude na účet zaslána částka 4 006 Kč.
   
 2. Virtuální Plzeňskou kartu, kde si můžete pro předplatné zvolit libovolný identifikátor (mobilní telefon nebo platební kartu), a to on-line bez nutnosti následného zápisu.
   
 3. Bankomaty České spořitelny, na kterých lze bez poplatku (bez ohledu na to, jakou máte banku) dobít vaši Plzeňskou kartu.

Využít samozřejmě můžete také ostatní prodejní místa.

Pokud potřebujete využít Zákaznické centrum PMDP, a.s. k jiným službám, než je dobíjení, doporučujeme se objednat přes www.uradbezcekani.cz.

Důležité informace:

 • Studenti od 15 do 18 let nově nemusí předkládat potvrzení o studiu, pro dobití zlevněného předplatného stačí předložit občanský průkaz k doložení věku.
 • Studenti mají nárok pouze na zlevněné předplatné (nikoliv na jednotlivé jízdné).
 • Osoby nad 65 let nově nemusí předkládat potvrzení o pobírání starobního/invalidního důchodu, pro dobití zlevněného předplatného/aktivaci nároku na zlevněné jízdné stačí předložit občanský průkaz k prokázání věku.
 • Děti do 15 let mohou cestovat zdarma jen za předpokladu, že vlastní Plzeňskou kartu s aktivovaným nárokem na bezplatnou přepravu.
 • Nárok na bezplatnou přepravu je vždy aktivován do konce platnosti karty, případně do dosažení věku 15 let (u dětí), nemusí se tedy každý rok obnovovat.

zpět ...