15. 12. 2020

Přelom roku je každý rok tím nejnáročnějším obdobím, co se náporu klientů na Zákaznických centrech PMDP týká. Letos situaci zhoršují platná vládní nařízení, která omezují počet osob v prostorách zákaznických center.

V současné době je možné na Zákaznickém centru na Denisově nábřeží obsluhovat pouze čtyři zákazníky najednou, na Klatovské pak jen tři a ostatní musí čekat venku. Pokud by naše přepážky navštívil stejný počet zákazníků jako v minulých letech, fronty by dosahovaly několika desítek metrů s čekací dobou několik hodin.

Doporučujeme proto použít jeden z pohodlných a bezpečných způsobů nákupu předplatného či elektronických peněz na Plzeňskou kartu:

  • E-shop Plzeňské karty - ten umožňuje dobít všechny druhy předplatného i elektronické peníze. Potvrdit takovou transakci lze pak velmi jednoduše přímo ve vozech PMDP.
  • Bankomaty České spořitelny, kterých je v Plzeňském kraji rozmístěno více než 80. Na nich lze dobít Plzeňskou kartu zcela bez poplatku, a to bez ohledu na banku, u které má zákazník zřízený účet.
  • Aplikaci Virtuální karta, kdy si zákazník může pro předplatné zvolit jako identifikátor buď mobilní telefon, nebo platební kartu. Prostřednictvím Virtuální karty je nabíjení zcela on-line bez nutnosti validace nákupu ve vozech PMDP. Virtuální karta zatím nabízí předplatné pouze pro zónu 001 Plzeň.

Navíc jsme pro vás připravili SOUTĚZ o 10 předplatných zdarma! 15. února vylosujeme 10 zákazníků, kteří si v období od 15. 12. do 31. 1. zakoupí předplatné přes e-shop Plzeňské karty, na bankomatu ČS nebo přes Virtuální kartu, a vrátíme jim celou uhrazenou částku. Například za pořízení plnocenného ročního předplatného v ceně 4 120 Kč bude na účet klienta zaslána částka 4 120 Kč.

Veškeré informace a návody naleznete na webu Plzeňské karty.

V případě dotazů pak samozřejmě můžete využít také naší infolinku na tel. čísle 371 655 600.

Všechny 3 systémy jsou velmi jednoduché, není třeba se ničeho bát.

Těm z vás, pro které je návštěva zákaznického centra neodkladná (např. výměna Plzeňské karty, žádost o novou atp.), doporučujeme využít Úřad bez čekání a objednat se předem na přesné datum a čas. Další možností je také využití ostatních prodejních míst.

zpět ...