9. 2. 2015

Nyní mohou držitelé Plzeňské karty čerpat výhody i za hranicemi České republiky, konkrétně v Areálu Glasberg u města Zwiesel (Svobodný stát Bavorsko, SRN). Lyžařský a sportovní areál nabízí řadu atraktivních programů a akcí po celý rok. Držitelé Plzeňské karty zde mohou čerpat 10% slevu na všechny nabízené služby, v případě registrace k odběru novinek v podobě newsletteru je sleva dokonce 15%.

„S ohledem na turistickou atraktivitu obou stran Šumavy, míněno na české i německé, máme za to, že tento krok bude pro Plzeňskou kartu, respektive Bonusový program s ní spojený, tím správným,“ říká Michal Kraus, předseda představenstva PMDP a dodává: „Jižní Čechy i Šumava nabízejí mnoho zajímavých cílů a míst, kam míří nemálo turistů z Plzeňského kraje a my bychom v budoucnu rádi rozšířili počet partnerů i v této oblasti.“

Bonusový program Plzeňské karty má již několik desítek partnerů a držitelům Plzeňské karty nabízí slevy a jiné výhody pro nákupy, cestování, zábavu a jiné služby.

Městečko Zwiesel je vzdáleno zhruba 16 km od hranic a je častým cílem nejen pro turisty, ale místem rodinných nákupů. Lyžařský terén je vhodný především pro děti a začínající lyžaře.

http://www.fun-in.bayern/FUNCZ/

 

Kontakt:

Kateřina Fránová

vedoucí oddělení marketingu

Tel.: +420 378 037 592

Mobil: +420 724 542 152

 

TZ - Bonusový program Plzeňské karty poprvé v zahraničí

zpět ...