25. 11. 2015

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s., (PMDP) ve spolupráci s Českou spořitelnou, a.s., otevřou 25. listopadu dvě nová odbavovací místa. Žádost o novou Plzeňskou kartu nebo žádost o výměnu Plzeňské karty bude možné podat na pobočce České spořitelny v Obchodním centru Tesco na Rokycanské nebo na Lochotíně, v Gerské ulici. Na stejném místě bude karta připravena i k vyzvednutí.

„Zákaznická centra PMDP čelí poslední měsíce velkému náporu a my si velmi vážíme spolupráce s Českou spořitelnou, která našim zákazníkům přinese více odbavovacích míst pro vybrané úkony spojené s Plzeňskou kartou,“ říká Michal Kraus, předseda představenstva PMDP, a dodává: „Pokračujeme tak ve spolupráci s partnerem, díky němuž nabízíme držitelům Plzeňské karty téměř 90 dobíjecích míst po celém Plzeňském kraji prostřednictvím bankomatů.“

„Na vybraných pobočkách ČS budou klienti moci pouze podat žádost o novou Plzeňskou kartu a žádost o výměnu Plzeňské karty. Zároveň si žadatel na stejné pobočce hotovou kartu i vyzvedne,“ vysvětluje Martin Chval, ředitel úseku Plzeňská karta, a vyzdvihuje další benefit pro klienty: „Velkou výhodu spolupráce vidíme i v otevírací době pobočky na Rokycanské, kde si lidé mohou požádat o Plzeňskou kartu sedm dní v týdnu,“ zároveň ale upozorňuje: „Na pobočkách ČS nebude možné vydávat Plzeňskou kartu expresně (do 48 hodin) ani na počkání.“

 Stejně jako na Zákaznickém centru na Denisově nábřeží bude možné pořízení fotografie na místě. To je v případě žádosti o novou kartu zpoplatněno 25 Kč, při výměně je pořízení fotografie bezplatné. Jelikož se nejedná o standardní službu České spořitelny, možnost platby za novou kartu bude jen prostřednictvím platební karty.

Služby spojené s vydáváním Plzeňské karty poskytují na pobočkách České spořitelny zaměstnanci její dceřiné společnosti - ČS do domu. Až do října 2016 platí také zvýhodněná nabídka pro nové klienty České spořitelny ve věku nad 18 let – pokud se stanou klienty České spořitelny, na nově zřízený účet jim Česká spořitelna vloží 170 Kč.

Dosavadní spolupráce:

Společný projekt PMDP a ČS „Dobíjení Plzeňské karty na bankomatech ČS“ byl oceněn i na mezinárodním poli. Tento projekt získal v roce 2014 titul „Innovation of the Year“ pro Českou republiku v oblasti veřejného sektoru.

Kontakt:

ČS:

Markéta Soukupová

Tel.: 606 630 305

msoukupova@csas.cz

Michal Kraus

Tel.: 736 517 924

mkraus@csas.cz

PMDP:

Kateřina Fránová

Tel.: 724 542 152

 

Otervírací doba:

Plzeň – Lochotín, Gerská 1845/11

Po a St: 09:00 - 12:30, 13:30 - 18:00

Út, Čt, Pá: 09:00 - 12:30, 13:30 - 16:00

So a Ne: ZAVŘENO

Plzeň OC Tesco, Rokycanská

Po - Ne: 14:00 - 20:00

 

TZ - Plzeňská karta v České spořitelně

zpět ...