10. 11. 2016

Pro držitele Plzeňské karty jsou připraveny nové výhody v oblasti volnočasových aktivit. Bonusový program Plzeňské karty se rozšířil o další partnery za hranicemi České republiky, konkrétně v oblasti Bavorského lesa. Jedná se o slevy na ubytování a pronájem elektrokol, která jsou čím dál oblíbenější. Do bonusového programu je zapojen hotel Brennes, apartmány Krieger a pension Scottish Highlander Guesthouse, ve kterém je zároveň možnost pronájmu elektrokol. K Bonusovému programu se připojila i síť půjčoven elektrokol E-bike Šumava nebo Intersport Huber.

Držitelé Plzeňské karty mohou na ubytování i na pronájem elektrokola čerpat 10% slevu. Výjimkou jsou apartmány Krieger, kde je sleva ve výši 7 %.

„Jsme rádi, že se nám povedlo rozšířit počet partnerů v tak zajímavé oblasti, jako je Národní park Bavorský les,“ říká Michal Kraus, předseda představenstva PMDP, a.s., a dodává: „Na webových stránkách Plzeňské karty jsme připravili novou, přehlednější sekci Bonusového programu.“

Bonusový program Plzeňské karty má již několik desítek partnerů a držitelům Plzeňské karty nabízí slevy a jiné výhody pro nákupy, cestování, zábavu a jiné služby.

 

Kontakt pro média:
Kateřina Fránová
Mobil: +420 724 542 152
 

 

TZ - Bonusový program Plzeňské karty v zahraničí

zpět ...