7. 9. 2022

Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP) spustily vylepšené webové stránky Plzeňské vstupenky. Kromě moderního designu přináší nové webové stránky i velké množství novinek, které uživatelům usnadní nákup vstupenek. Ti budou mít možnost nově využít například pokročilé filtrování pomocí hashtagů nebo si mohou nastavit tzv. hlídacího psa, který je upozorní na dostupnost vstupenek u jejich oblíbené akce či představení.

Uživatelé Plzeňské vstupenky jistě ocení nejen nový vzhled a zjednodušený nákupní proces, ale také informační ikony, které nově zobrazují délku představení, čas přestávky, možnosti bezbariérového přístupu apod.

„Kromě nového vzhledu a spuštění nových funkcí jsme se zaměřili i na technologické úpravy. Díky moderní technologii, která je tvořena přímo na míru pro webové stránky Plzeňské vstupenky dokážeme zajistit stabilitu a rychlost stránek,“ uvádí Roman Zarzycký, předseda představenstva PMDP a 1. náměstek primátora, a dodává: „Webové stránky tak budou fungovat bez problémů i při větší návštěvnosti, ke které dochází například při spuštění prodeje vstupenek na fotbalové zápasy Viktorie Plzeň.“

Jen za první pololetí letošního roku navštívilo webové stránky Plzeňské vstupenky více než 175 tis. uživatelů a bylo prodáno téměř 70 tis. vstupenek.

 

Kontakt pro média:

René Vávro

mobil: +420 724 901 453

e-mail: vavro@pmdp.cz

 

TZ - Nový web Plzeňské vstupenky

zpět ...